Aktualności

Zielone dachy i trawniki rolowane

Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony Green Flor, gdzie znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące działalności naszej firmy. Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, zachęcamy również do śledzenia profilu Green Flor w mediach społecznościowych. Oferujemy codzienną dawkę przydatnych informacji na temat systemów zielonych dachów oraz inspirujące zdjęcia. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę, wprowadzamy innowacyjne systemy i nowoczesne techniki, a naszą wiedzą na temat trawników w rolkach chętnie się dzielimy. Zapraszamy!

Przerwa Świąteczna

W dniach 22.12.2017r. – 7.01.2018r. firma będzie nieczynna.   Zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzy cała załoga Green Flor.

Targi BUDMA

Zapraszamy do naszego stoiska podczas targów. Pawilon nr 7A, stoisko nr 10.

Zobacz także

Zielone dachy

Wykorzystujemy produkty ekologiczne i promujemy takie rozwiązania wśród naszych klientów. Stworzyliśmy wyjątkowy ekstensywny system zielonych dachów, który ze względu na swoje małe wymagania techniczne z powodzeniem można użytkować na większości rodzajów konstrukcji dachowych.
Czytaj więcej

Trawniki  rolowane

Zajmujemy się również produkcją wysokiej jakości trawników rolowanych. Nasze specjalnie wyselekcjonowane mieszanki traw rosną na plantacjach na Podlasiu. W tym czystym, ekologicznym rejonie Polski znaleźliśmy idealne warunki uprawy, skąd następnie nasze gęste, zielone trawniki trafiają do klientów w całym kraju.
Czytaj więcej

Katalog produktów

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W dziale „Katalog produktów” przedstawiamy oferowane przez nas maty, geowłókniny i inne akcesoria wykorzystywane w systemach dachów zielonych. Wybierz współpracę z Green Flor i ciesz się kojącą zmysły zielenią w swoim otoczeniu!
Czytaj więcej

Green Flor
Moskwin 1,
17-132 Wyszki k. Białegostoku

tel. 509 339 066
e-mail: biuro@greenflor.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright GREEN FLOR © 2019
Projekt i realizacja: CS Group Polityka prywatności