GF DREN B drenaż kubełkowy

Zadaniem warstwy drenażowo-filtrującej jest odprowadzenie nadmiaru wody, polepszenie wartości izolacyjnej konstrukcji dachowej oraz przewietrzenie korzeni. Zastosowanie w niej ma GF DREN B drenaż kubełkowy – wytłaczana mata kubełkowa wykonana z polietylenu wysokiej gęstości bądź polipropylenu łączona w układzie z geowłókninami filtracyjnymi, które zapobiegają przedostawaniu się drobnych cząstek substratów z nośnej warstwy wegetacyjnej do warstwy drenażowej.

Na konstrukcjach o większym spadku wykorzystuje się geowłókniny drenażowo-magazynujące, które również znajdują się w asortymencie firmy GREENFLOR – producenta dachów zielonych oraz trawników z rolki. Ponadto oferujemy Państwu substrat ekstensywny mineralny, higroskopijną wełnę mineralną i siatkę antyerozyjną.

Wysokość profilu 8mm
Grubość folii 0,5-0,6mm
Masa powierzchniowa 550-650g
Wytrzymałość na ściskanie 190-250 kN/m²
Dostawa Rolki o szerokości 1; 1,5; 2; 2,5; 4 m
drenaż kubełkowy
Zobacz także

Zielone dachy

Wykorzystujemy produkty ekologiczne i promujemy takie rozwiązania wśród naszych klientów. Stworzyliśmy wyjątkowy ekstensywny system zielonych dachów, który ze względu na swoje małe wymagania techniczne z powodzeniem można użytkować na większości rodzajów konstrukcji dachowych.
Czytaj więcej

Trawniki  rolowane

Zajmujemy się również produkcją wysokiej jakości trawników rolowanych. Nasze specjalnie wyselekcjonowane mieszanki traw rosną na plantacjach na Podlasiu. W tym czystym, ekologicznym rejonie Polski znaleźliśmy idealne warunki uprawy, skąd następnie nasze gęste, zielone trawniki trafiają do klientów w całym kraju.
Czytaj więcej

Katalog produktów

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W dziale „Katalog produktów” przedstawiamy oferowane przez nas maty, geowłókniny i inne akcesoria wykorzystywane w systemach dachów zielonych. Wybierz współpracę z Green Flor i ciesz się kojącą zmysły zielenią w swoim otoczeniu!
Czytaj więcej

Green Flor
Moskwin 1,
17-132 Wyszki k. Białegostoku

tel. 509 339 066
e-mail: biuro@greenflor.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright GREEN FLOR © 2021
Projekt i realizacja: CS Group Polityka prywatności